Firmy szkoleniowe
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Firmy szkoleniowe (5)Szkolenia to dziś element niezbędny w firmach oraz innych organizacjach. Szkolenia przeprowadzane są w różnych obszarach, zarówno jeśli chodzi o kompetencje twarde, jak i kompetencje miękkie. Są one niezbędne, aby być konkurencyjnym wobec innych firm na rynku, gdzie panuje szybki postęp.
Obecnie, aby być konkurencyjnym, nie tylko pracownicy sami muszą stosować w rzeczywistości termin „lifelong learning”, ale również pracodawcy. Stąd też na rynku obecność licznych firm szkoleniowych.
Zasadniczym celem szkoleń jest podniesienie kompetencji pracowników. Szkoleni są pracownicy nowi, którzy muszą podnieść zakres umiejętności niezbędnych w danej firmie, jak i pracownicy, którzy przechodzą ścieżkę awansu. Wiele firm szkoli we własnym zakresie, ale też wynajmuje firmy szkoleniowe, które przeprowadzają szkolenia. Szczególnie w przypadku kompetencji miękkich korzysta się z zewnętrznych firm szkoleniowych. Zakres szkoleń jest bardzo szeroki i może to być dosłownie każda umiejętność, jak języki obce, zarządzanie czasem, szkolenia menadżerskie czy szkolenia zawodowe.

Zobacz także pozostałe wpisy o nauce:

Author:

Related Post

Roślina na w

Nie tylko nauka

Szkolenia dla bezrobotnych

top