Hologramy na legitymację studencką

Share
Hologramy na legitymację studencką
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Hologramy na legitymacje studencka (10)Coraz częstszą praktyką wśród studentów staje się przedłużanie okresu studiów jako etapu w ich życiu. Niektórzy decydują się na naukę na kolejnych kierunkach tylko dla dokumentów. Hologramy na legitymację studencką zapewniają bowiem dostęp do wielu zniżek w lokalach gastronomicznych, sportowych, kinach, czy w komunikacji miejskiej. Osoba posiadająca status studenta jest także atrakcyjniejsza dla potencjalnego pracodawcy z uwagi na posiadane ubezpieczenie.
Na rynku można spotkać osoby, które w celach kolekcjonerskich sprzedają takie hologramy. Przestrzegają one jednak potencjalnych klientów o możliwości wykorzystania naklejki jedynie w celach kolekcjonerskich z uwagi na odpowiedzialność karną. Za wykorzystanie podrobionego dokumentu w celu osiągnięcia korzyści materialnej grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
Najczęściej klientami sprzedawców hologramów są osoby, którym z różnych powodów nie powiodło się na uczelni, a którym bardzo trudno przychodzi rozstanie się z przywilejami studenckimi.

Zobacz także pozostałe wpisy o nauce:

Author:

Related Post

Roślina na u

Nie tylko nauka

Angielski w Krakowie

top