Język hiszpański
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Język hiszpański

Dziękuje użytkownikom za zgłoszenie do nas strony – Język hiszpański dla początkujących. Jak sama nazwa wskazuje, jest to serwis tematyczny, poświęcony nauce języka hiszpańskiego. Zrobiłem małe rozeznanie i okazało się iż tak na prawdę nie ma zbyt wielu stron oferujących naukę tego języka, więc ciężko będzie porównać go do innych serwisów.

Wrażenia na pierwszy rzut oka są całkiem pozytywne. Dobrze wyglądająca, schudna strona. Mogłaby mieć bardziej nowoczesny wygląd, no ale to może być kwestia gustu.

Materiałów na stronie jeszcze nie ma zbyt wiele. Jest to główna i praktycznie jedyna wada serwisu. Widać że jest przemyślany, ale brakuje na nim informacji. To co jest już umieszczone jest na bardzo wysokim poziomie. Ciekawym działem są korepetycje z hiszpańskiego, czyli darmowe ogłoszenia o korepetycje. Dobrze rozwiązane są również słówka czyli słownik tematyczny, z możliwością robienia testów i quizów.

Ogólna ocena serwisu to 4 na 5. Mam nadzieję iż będzie się rozwijał, jako iż sam od czasu do czasu mam napady na naukę hiszpańskiego 🙂

Zobacz także pozostałe wpisy o nauce:

Author:

Related Post

Roślina na z

Nauka słówek online

Kurs angielskiego za darmo

top