Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie! Już w najbliższą sobotę, 20 września, od godziny 14:00 do 18:00, odbędzie się niesamowity Dzień Otwarty w OSP Łódź-Sikawa. To doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi w niezwykłej atmosferze pełnej emocji i atrakcji.
Co nas czeka?
Przygotowaliśmy dla Was wiele fascynujących atrakcji! Nie możecie przegapić pokazów wozów bojowych oraz sprzętu strażackiego. Dla najmłodszych mamy konkursy z nagrodami oraz gry i zabawy, które dostarczą mnóstwa frajdy. Każde dziecko będzie miało szansę zdobyć certyfikat Małego Strażaka, co na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem!
Rozrywka dla każdego
W programie nie zabraknie również atrakcji dla całej rodziny. Przewidzieliśmy dmuchańce, które będą doskonałą zabawą dla dzieci, oraz innowacyjną fotobudkę 360, dzięki której stworzycie niezapomniane wspomnienia. Dodatkowo, będzie możliwość zwiedzania campera, co na pewno zainteresuje miłośników podróży.
Smakołyki na miejscu
Podczas wydarzenia będziecie mogli skosztować różnorodnych smakołyków. Od aromatycznego grilla po słodką watę cukrową – każdy znajdzie coś dla siebie! To doskonała okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym i cieszyć się pysznym jedzeniem w miłej atmosferze.
Gdzie i kiedy?
Zachęcamy do odwiedzenia nas na ul. Janosika 158 w Łodzi, w sercu OSP Łódź-Sikawa. Wstęp jest całkowicie darmowy, więc nie ma żadnych przeszkód, by dołączyć do nas w tę sobotę, 20 września, od godziny 14:00. To wydarzenie, które na pewno na długo pozostanie w Waszej pamięci!
Do zobaczenia! Spotkajmy się w sobotę i bawmy się razem z strażakami z Sikawy. To idealna okazja, by dowiedzieć się więcej o ich pracy, poznać nowych ludzi i spędzić czas w świetnej atmosferze.
